Strona Główna

From Space Engineers Wiki
Jump to: navigation, search

Witamy na oficjalnej wiki Space Engineers

Oficjalna wiki Space Engineers pisana i utrzymywana jest przez graczy. Posiadamy aktualnie 1,605 użytkowników, którzy pomagają nam utrzymywać 1,879 artykuły.


Error creating thumbnail: Unable to save thumbnail to destination


O grze Space Engineers

Space Engineers jest grą typu sandbox o inżynierii, konstruowaniu i utrzymywaniu projektów w kosmosie. Gracze mogą konstruować i latać statkami kosmicznymi, budować masywne stacje kosmiczne i kopać w asteroidach wydobywając z nich surowce wykorzystująć realistyczną pojemność ekwipunku. Wszystkie obiekty mogą być montowane, rozmontowywane, naprawiane, uszkodzone i zniszczone w tej grze. Przeczytaj więcej O Space Engineers lub zobacz FAQ. Zakup Space Engineers jest możliwy na Oficjalnej stronie producenta oraz na Platformie Steam we wczesnym dostępie - aktualnie w wersji Beta.

Przeglądaj strony:  A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z  #

</div>

Linki


Oficialne Nowości

Failed to load RSS feed from http://forums.keenswh.com/forums/space-engineers-news.313693/index.rss: Error fetching URL: Maximum (0) redirects followed Failed to load RSS feed from http://forums.keenswh.com/forums/announcements.423122//index.rss: Error fetching URL: Maximum (0) redirects followed

Społeczność Wiki


Stwórz konto - Regulamin - Formatowanie MediaWiki - Podforum wiki - Edytuj stronę główną